Powiększanie piersi z wykorzystaniem komórek macierzystych?

Powiększanie piersi z wykorzystaniem komórek macierzystych własnego organizmu.

Ostatnio media donosiły, że gwiazda Hollywood, Nicole Kidman, ma większe piersi. Karmienie piersią widocznie sprawiło, że biust Kidman stał się pełniejszy. Ciąża i karmienie piersią nie powodują jednak powiększenia piersi – mogą natomiast sprawić, że biust stanie się mniejszy. Powiększanie piersi tłuszczem wzbogaconym komórkami macierzystymi spełnia marzenie wielu kobiet, które chciałyby mieć duże piersi w naturalny sposób i na stałe.

– Wiele kobiet narzeka na utratę objętości, kształtu i stabilności piersi po ciąży. Komórki macierzyste z tłuszczu własnego organizmu świetnie nadają się do zabiegów powiększania wszystkich typów małych, obwisłych piersi, bez udziału silikonu ani skalpela – twierdzi dr Karl-Georg Heinrich, specjalista w dziedzinie chirurgii plastycznej i zabiegów odmładzających. W swojej wiedeńskiej klinice dr Heinrich, jako pierwszy lekarz w Europie, oferuje tę formę powiększania piersi bez użycia silikonu.

Najpierw usuwa się tłuszcz za pomocą opatentowanych mikrorurek. Po wzbogaceniu komórkami macierzystymi własnego organizmu ten sam tłuszcz wstrzykuje się w piersi. Z komórek macierzystych rozwija się nowa, żywa tkanka.

Piersi powiększone za pomocą tłuszczu wzbogaconego komórkami macierzystymi własnego organizmu są w dotyku zupełnie jak naturalne i również wyglądają na „prawdziwe” z każdej pozycji, ponieważ zwiększona objętość nie pochodzi z silikonu, tylko z tkanki tłuszczowej. Zabiegi liposukcji oraz powiększania piersi można przeprowadzać w ciągu kilku godzin, przy znieczuleniu miejscowym lub pod lekką narkozą. Badania kliniczne w Japonii dowodzą bezpieczeństwa i trwałości tej metody.

Tłuszczu wzbogaconego komórkami macierzystymi własnego organizmu używa się też do kształtowania innych obszarów ciała, takich jak pośladki, do korekty wgłębień w ciele i odmładzania skóry twarzy, dekoltu i dłoni.

Post Author: redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *