Tanie rozmowy międzynarodowe

Pracujesz za granicą i jak każdy chcesz mieć kontakt z rodziną. Zastanawiasz się jak nie wydać fortuny na telefony. Mamy dla Ciebie kilka bardzo prostych rozwiązań.
Chciałabyś wykonywać połączenia do Polski z telefonu stacjonarnego podopiecznego a przy tym nie ”nabijać” rachunku. Jest to możliwe.
Obecnie wiele sieci telekomunikacyjnych Niemieckich oferuje korzystne cenowo dodatki do abonamentu. Są nimi taryfy tańszych lub nawet darmowych rozmów telefonicznych z innymi krajami UE. Koszt uruchomienia takiej usługi jest niewielki bądź całkowicie bezpłatny w zależności od operatora. Musisz jednak pamiętać, że tańsze rozmowy w ramach taryfy, obejmują jedynie połączenia na telefony stacjonarne. Z naszego doświadczenia wiemy iż większość rodzin niemieckich już zdecydowało się na wykupienie dodatkowej usługi lub nie ma nic przeciwko temu.
Jeśli nie masz odwagi sama poprosić podopiecznego lub jego rodziny o uruchomienie taryfy, skontaktuj się ze swoją agencją pracy (na przykład firmą Pronobel z Gliwic), pomożemy Ci.
Gdy jednak kontaktujesz się z rodziną przede wszystkim na telefony komórkowe polecamy zakupienie startera z wybranej przez siebie niemieckiej sieci. Tak samo jak w Polsce operatorów w Niemczech jest wiele. Dzięki takiej „niemieckiej” komórce będziesz miała tańsze połączenia do Polski jak również będziemy mogli się z Tobą zawsze i wszędzie skontaktować, nie narażając Cię na dodatkowe koszty.
Internet na terenie Niemiec
Jeżeli posiadasz własny laptop i chciałabyś go zabrać ze sobą, ale nie wiesz czy na miejscu będzie dostęp do internetu możesz zastanowić się nad kupnem własnego modemu z internetem. Jeśli posiadasz już modem możesz zakupić samą kartę SIM. Wystarczy ją tylko zainstalować na komputerze i już można korzystać z internetu. Jest to o wiele wygodniejsze rozwiązanie ponieważ można z modemu korzystać na terenie całych Niemiec. Najczęściej jednorazowy koszt zakupu modemu wraz z kartą to ok 39,90 Euro. W zależności od sieci na star do dyspozycji jest od 10-15€ wymiennych na pakiet danych. Aby móc korzystać z internetu po wykorzystaniu limitu należy dokupić pakiet. W tym celu wystarczy kupić doładowanie takie samo jak do telefonów komórkowych.

Post Author: redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *